Mēs Ķīnā

 

 

Sadarbībā ar LIAA (Latvijas investīciju un attīstības aģentūru) un Eiropas līdzfinansējumu projektā “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, prezentējām savu saražoto produkciju pārtikas produktu izstādē Ķīnā. Mērķis ir iegūt sadarbības partnerus kuri mūsu produkciju realizētu šajā valsī. Vēlamies izteikt milzīgu pacietību LIAA par dotajām iespējām pabūt Polijā un Ķīnā, un pievienojam foto no Ķīnas izstādes.

Nedēļa Ķīnas pilsētā Ningbo bija piesātināta ar pasākumiem, semināriem un konferencēm. Piedalījāmies izstādē- gadatirgū, prezentējām savu produkciju “Rankas vīnu” ar sekmīgiem panākumiem. Visa līdzpaņemtā produkcija tika izdegustēta un pārdota, atsaucība bija.

Iespēja tirgot Ķīnā ir potenciāla. Gribētāji iegādāties mūsu produkciju ir, un kontakti ir nodibināti, diemžēl ar vienu piezīmīti – ” ja spētu nodrošināt lielus apjomus”! Aptuveni trīs – četrus konteinerus vīna /mēnesī. Diemžēl mūsu Latvijas vīna ražotāju licence pieļauj ražot tikai aptuveni vienu 20′ konteineri “mājas vīna” gadā (15000 Litri).

Tāpēc aicinām visus Latvijas vīndarus, kas ražo kvalitatīvu “mājas vīnu” dot par sevi mums zināt.
Varbūt varam apvienot spēkus un ļaut ķīniešiem baudīt arī Latvijas “mājas vīnu”?